FBC Mikuláš Prešov
Slovenský zväz florbalu
Členská sekcia
Facebook
Flickr
Instagram
Slovenský zväz florbalu
Členská sekcia
Facebook
Flickr
Instagram
menu
KLUB
Informácie o klube
História a úspechy
Tréneri
Športové haly
Dokumenty k stiahnutiu
ČLÁNKY
MUŽI
MLÁDEŽ
Juniori (2006 - 2005)
Dorastenci (2008 - 2007)
Starší žiaci (2010 - 2009)
Mladší žiaci (2012 - 2011)
Staršia prípravka (2013 - 2014)
Mladšia prípravka (2015 a mladší)
Dievčatá (2007 a mladšie)
TRÉNINGY
PARTNERI
KONTAKT
FANSHOP
FOTOGALÉRIA
KLUB
Informácie o klube
História a úspechy
Tréneri
Športové haly
Dokumenty k stiahnutiu
ČLÁNKY
MUŽI
MLÁDEŽ
Juniori (2006 - 2005)
Dorastenci (2008 - 2007)
Starší žiaci (2010 - 2009)
Mladší žiaci (2012 - 2011)
Staršia prípravka (2013 - 2014)
Mladšia prípravka (2015 a mladší)
Dievčatá (2007 a mladšie)
TRÉNINGY
PARTNERI
KONTAKT
FANSHOP
FOTOGALÉRIA
Slovenský zväz florbalu
Členská sekcia
Facebook
Flickr
Instagram
KLUB
Informácie o klube
História a úspechy
Tréneri
Športové haly
Dokumenty k stiahnutiu
ČLÁNKY
MUŽI
MLÁDEŽ
Juniori (2006 - 2005)
Dorastenci (2008 - 2007)
Starší žiaci (2010 - 2009)
Mladší žiaci (2012 - 2011)
Staršia prípravka (2013 - 2014)
Mladšia prípravka (2015 a mladší)
Dievčatá (2007 a mladšie)
TRÉNINGY
PARTNERI
KONTAKT
FANSHOP
FOTOGALÉRIA
Slovenský zväz florbalu
Členská sekcia
Facebook
Flickr
Instagram
Dorastenci
Prehľad
Súpiska
Zápasy
Články
Dorastenci
Zápasy
Prehľad
Súpiska
Zápasy
Články
Všetky zápasy
Minulé
Budúce
september 2023
sobota
9. 9.
FbC Young Arrows Spišská Nová Ves
FBC Mikuláš Prešov
so 9. 9. 2023 14:00
@
ŠH Spišská Nová Ves
,
Liga dorastencov Východ, 1. kolo
5:12
so 9. 9. 2023 14:00
@
ŠH Spišská Nová Ves
,
Liga dorastencov Východ, 1. kolo
piatok
15. 9.
FBC Mikuláš Prešov
FaBK ATU Košice
pi 15. 9. 2023 10:00
,
Liga dorastencov Východ, 2. kolo
1:4
pi 15. 9. 2023 10:00
,
Liga dorastencov Východ, 2. kolo
sobota
23. 9.
FBC Mikuláš Prešov
Falcons Stará Ľubovňa
so 23. 9. 2023 9:45
@
ŠH ZŠ Sibírska Prešov
,
Liga dorastencov Východ, 3. kolo
3:4
so 23. 9. 2023 9:45
@
ŠH ZŠ Sibírska Prešov
,
Liga dorastencov Východ, 3. kolo
október 2023
sobota
7. 10.
FBC Mikuláš Prešov
FK Florko Košice
so 7. 10. 2023 9:00
@
Spojená škola Prešov
,
Liga dorastencov Východ, 5. kolo
0:10
so 7. 10. 2023 9:00
@
Spojená škola Prešov
,
Liga dorastencov Východ, 5. kolo
sobota
14. 10.
FbK QuickBall Levoča
FBC Mikuláš Prešov
so 14. 10. 2023 10:00
@
ŠH Levoča
,
Liga dorastencov Východ, 6. kolo
1:13
so 14. 10. 2023 10:00
@
ŠH Levoča
,
Liga dorastencov Východ, 6. kolo
sobota
21. 10.
FBC Mikuláš Prešov
FBC Predator Sabinov
so 21. 10. 2023 10:00
@
ŠH ZŠ Sibírska Prešov
,
Liga dorastencov Východ, 7. kolo
3:7
so 21. 10. 2023 10:00
@
ŠH ZŠ Sibírska Prešov
,
Liga dorastencov Východ, 7. kolo
november 2023
sobota
4. 11.
FBC Mikuláš Prešov
FbC Young Arrows Spišská Nová Ves
so 4. 11. 2023 9:00
@
Spojená škola Prešov
,
Liga dorastencov Východ, 8. kolo
12:4
so 4. 11. 2023 9:00
@
Spojená škola Prešov
,
Liga dorastencov Východ, 8. kolo
sobota
11. 11.
FaBK ATU Košice
FBC Mikuláš Prešov
so 11. 11. 2023 15:30
@
ŠH SOŠ Ostrovského Košice
,
Liga dorastencov Východ, 9. kolo
5:4
so 11. 11. 2023 15:30
@
ŠH SOŠ Ostrovského Košice
,
Liga dorastencov Východ, 9. kolo
nedeľa
12. 11.
Falcons Stará Ľubovňa
FBC Mikuláš Prešov
ne 12. 11. 2023 10:00
@
ŠH Tehelná Stará Ľubovňa
,
Liga dorastencov Východ, 10. kolo
3:5
ne 12. 11. 2023 10:00
@
ŠH Tehelná Stará Ľubovňa
,
Liga dorastencov Východ, 10. kolo
december 2023
sobota
2. 12.
FK Florko Košice
FBC Mikuláš Prešov
so 2. 12. 2023 10:00
@
SOŠ Košice Šaca
,
Liga dorastencov Východ, 12. kolo
10:2
so 2. 12. 2023 10:00
@
SOŠ Košice Šaca
,
Liga dorastencov Východ, 12. kolo
sobota
9. 12.
FBC Mikuláš Prešov
FbK QuickBall Levoča
so 9. 12. 2023 10:00
@
ŠH ZŠ Sibírska Prešov
,
Liga dorastencov Východ, 13. kolo
9:4
so 9. 12. 2023 10:00
@
ŠH ZŠ Sibírska Prešov
,
Liga dorastencov Východ, 13. kolo
sobota
16. 12.
FBC Predator Sabinov
FBC Mikuláš Prešov
so 16. 12. 2023 10:00
@
MŠH Gym.A.Prídavka Sabinov
,
Liga dorastencov Východ, 14. kolo
4:3
so 16. 12. 2023 10:00
@
MŠH Gym.A.Prídavka Sabinov
,
Liga dorastencov Východ, 14. kolo
január 2024
sobota
27. 1.
FbC Young Arrows Spišská Nová Ves
FBC Mikuláš Prešov
so 27. 1. 2024 16:00
@
ŠH Spišská Nová Ves
,
Liga dorastencov Východ, 1. kolo - Nadstavba
3:6
so 27. 1. 2024 16:00
@
ŠH Spišská Nová Ves
,
Liga dorastencov Východ, 1. kolo - Nadstavba
február 2024
nedeľa
4. 2.
FBC Mikuláš Prešov
FbK QuickBall Levoča
ne 4. 2. 2024 10:00
@
ŠH ZŠ Sibírska Prešov
,
Liga dorastencov Východ, 2. kolo - Nadstavba
16:3
ne 4. 2. 2024 10:00
@
ŠH ZŠ Sibírska Prešov
,
Liga dorastencov Východ, 2. kolo - Nadstavba
sobota
24. 2.
FBC Mikuláš Prešov
FBC Young Arrows Spišská Nová Ves
so 24. 2. 2024 10:00
@
ŠH ZŠ Sibírska Prešov
,
Liga dorastencov Východ, 4. kolo - Nadstavba
7:5
so 24. 2. 2024 10:00
@
ŠH ZŠ Sibírska Prešov
,
Liga dorastencov Východ, 4. kolo - Nadstavba
marec 2024
sobota
9. 3.
FBK QuickBall Levoča
FBC Mikuláš Prešov
so 9. 3. 2024 17:00
@
ŠH Levoča
,
Liga dorastencov Východ, 5. kolo - Nadstavba
1:11
so 9. 3. 2024 17:00
@
ŠH Levoča
,
Liga dorastencov Východ, 5. kolo - Nadstavba
sobota
23. 3.
FBC Mikuláš Prešov
Falcons Stará Ľubovňa
so 23. 3. 2024 10:00
@
ŠH ZŠ Sibírska Prešov
,
Liga dorastencov Východ, 6. kolo - Nadstavba
7:5
so 23. 3. 2024 10:00
@
ŠH ZŠ Sibírska Prešov
,
Liga dorastencov Východ, 6. kolo - Nadstavba
apríl 2024
sobota
6. 4.
FBC Young Arrows Spišská Nová Ves
FBC Mikuláš Prešov
so 6. 4. 2024 10:00
@
ŠH Spišská Nová Ves
,
Liga dorastencov Východ, 7. kolo - Nadstavba
0:12
so 6. 4. 2024 10:00
@
ŠH Spišská Nová Ves
,
Liga dorastencov Východ, 7. kolo - Nadstavba
sobota
13. 4.
FBC Mikuláš Prešov
FBK QuickBall Levoča
so 13. 4. 2024 10:00
@
ŠH ZŠ Sibírska Prešov
,
Liga dorastencov Východ, 8. kolo - Nadstavba
12:0
so 13. 4. 2024 10:00
@
ŠH ZŠ Sibírska Prešov
,
Liga dorastencov Východ, 8. kolo - Nadstavba
sobota
27. 4.
Falcons Stará Ľubovňa
FBC Mikuláš Academy Prešov
so 27. 4. 2024
@
ŠH Tehelná Stará Ľubovňa
,
Liga dorastencov Východ, 3. kolo - Nadstavba
5:6
so 27. 4. 2024
@
ŠH Tehelná Stará Ľubovňa
,
Liga dorastencov Východ, 3. kolo - Nadstavba
máj 2024
sobota
4. 5.
FBC Mikuláš Academy Prešov
Falcons Stará Ľubovňa
so 4. 5. 2024 12:00
@
Spojená škola Prešov
,
Liga dorastencov Východ, 9. kolo - Nadstavba
6:6
so 4. 5. 2024 12:00
@
Spojená škola Prešov
,
Liga dorastencov Východ, 9. kolo - Nadstavba